Trening ze skakanką rozpiska, zgłoś się po nią w komentarzu!

Trening ze skakanką rozpiska, zgłoś się po nią w komentarzu!

Trening ze skakanką. Zobacz rezultaty!


trener fit opublikowane przez Rafał Szrajnert o Lipiec 31, 2019

Najlepsze są zazwyczaj najprostsze rozwiązania i nie inaczej jest w przypadku treningu.

Idealnym sposobem na świetną figurę i jeszcze lepszą kondycję jest trening ze skakanką. Dzięki niej można się porządnie zmęczyć i wytrenować niemal wszystkie partie mięśni w całym ciele.

Najważniejszym elementem domowego treningu ze skakanką jest fakt, że do pracy przymuszone jest praktycznie całe ciało. Działają ramiona i przedramiona, pracować muszą barki, wysilają się uda, łydki i pośladki, nie oszczędzamy pleców oraz klatki piersiowej. W czasie treningu ze skakanką bardzo efektywnie spalany jest tłuszcz, jest to dobra metoda na rozgrzewkę, jak również ten przyrząd może być wykorzystywany w charakterze podstawy treningu właściwego.Trening ze skakankąJak skakać na skakance żeby schudnąć

I. Dopasuj długość – rączki skakanki powinny sięgać do pach, kiedy stanie się na jej środku. Musi zostać skrócona do tego poziomu, by trening mógł być efektywny. Na za długą skakankę pomogą supełki. Skakanka za krótka musi być wymieniona.II. Poczekaj na efekty – początkowe sesje ze skakanką są krótkie i mało efektywne, ale już po 2 tygodniach uporu można spodziewać się znacznie lepszej techniki i widocznych efektów ćwiczeń.III. Zmieniaj techniki – na skakance można skakać na wiele sposobów i trzeba to robić, by zmieniać obciążenie różnych grup mięśni oraz pracować nad koordynacją. Podstawowe techniki to zmiana nóg skakania, skakanie z nogami złączonymi, skrzyżowanymi rękami i z obrotami w czasie skoku. Plan treninguTrening ze skakanką rozpiska: Osoba początkująca powinna wykonywać najpierw 4 serie, a potem 8 serii po koło 3 minuty na skakance. Za każdym razem do utraty tchu. Z czasem ilość serii można powiększać. Częstotliwość treningu powinna być możliwie duża i jeśli trening codzienny nie będzie za bardzo męczył, jak najbardziej można się na niego zdecydować.Dlaczego akurat personalny trening ze skakanką?Podejmiesz się- 30 dniowe wyzwanie skakankowe? Jak sama nazwa sugeruje przez 30 dni będziesz wykonywać trening ze skakanką. Czyli skakanka będzie Ci dumnie towarzyszyła. Gwarantujemy rezultaty. Plusy skakanki:I. Spala tkankę tłuszczową – skakanie to trening aerobowy tak samo jak bieganie czy pływanie. Oznacza to, że jest to ten rodzaj wysiłku, który najskuteczniej zwalcza tkankę tłuszczową.II. Poprawia się kondycja i równowagą – trening ze skakanka rozwija równocześnie cały organizm.III. Rozbudowa mięśni brzucha – każdy podskok zmusza do pracy mięśnie brzucha i wzmacnia je w krótkim czasie.Ćwiczenia na skakance to znakomity sposób na rozpoczęcie systematycznego dbania o siebie. Może to być przepustka do poważniejszego sportu lub po prostu zadbanie o zdrowie. Trzeba jedynie pamiętać, by podchodzić do sprawy w sposób kompletny, czyli pomyśleć także o diecie oraz trybie życia.Szukasz bardziej szczegółowych zasad i sztuczek , jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę i zdrowie, a przy tym spodobał Ci się artykuł trening ze skakanką?
Weź indywidualną sesję dopasowaną tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW NA JEDEN Z DWÓCH SPOSOBÓW
DIETA, TRENING:
+48 790-768-482
[email protected]

Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert
Rafał Szrajnert jest założycielem FITaktiv.pl. Kiedy nie trenuje ze swoimi klientami to układa dla nich diety i sprawia, że osiągają wymarzoną sylwetkę. Jako Twój trener personalny online możesz kontaktować się z nim poprzez zakładkę KONTAKT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *