Trener personalny Łódź

WITAJ

MAM NA IMIĘ RAFAŁ SZRAJNERT

I JESTEM TWOIM TRENEREM PERSONALNYM W ŁODZI

Szybkie efekty - realizacja celów - utrata wagi - zdrowie - wzrost siły - wzrost masyTrener osobisty, czyli personalny - ŁódźUwaga, przeczytaj uważnie artykuł, aby zdobyć wszystkie niezbędne informacje.

Trener osobisty to osoba posiadająca wiedzę o różnym stopniu związaną z ćwiczeniem i instruktażem ćwiczeń. Często uzupełnioną o zakres dietetyczny. Motywują klientów, wyznaczając cele i doprowadzając do zamierzonego rezultatu- osiągów lub wyglądu fizycznego. Trener personalny ocenia także mocne i słabe strony swoich klientów za pomocą ocen sprawności.

Pamiętaj, chodzi o Twoje zdrowie i cele!

Wybierz najlepszą osobę, zapraszam do współpracy trener personalny Łódź:

Kliknij: +48 790-768-482
Kliknij: info@rafalszrajnert.plTwój umysł i ciało są jednym. Kiedy ćwiczysz mądrze, dobrze się odżywiasz, rzucasz wyzwanie ciału i angażujesz się w życie bardziej wysportowane, dzieje się magia. Nasze unikalne podejście łączy w sobie żartobliwość, naukę, dobre samopoczucie i różnorodność ruchów, aby przekształcać ciała i zmieniać życie.Te oceny sprawności mogą być również wykonywane przed i po programie ćwiczeń, aby zmierzyć poprawę sprawności fizycznej swojego klienta. Mogą również kształcić swoich podopiecznych w wielu innych aspektach odnowy biologicznej oprócz ćwiczeń, w tym ogólnych wytycznych dotyczących zdrowia i żywienia.

Wykwalifikowany trener personalny rozpoznaje własne obszary specjalizacji. Jeśli trener podejrzewa, że jeden z jego klientów ma schorzenie medyczne, które może uniemożliwić klientowi bezpieczne uczestnictwo w programie ćwiczeń, musi skierować klienta do właściwego pracownika służby zdrowia w celu uzyskania uprzedniej zgody.Cel treningu osobistego

Zakres praktyki dla osobistego trenera polega na poprawie składników sprawności dla ogólnej, zdrowej populacji.

Odpowiednia recepta na ćwiczenia fizyczne może wpłynąć na poprawę składu ciała, sprawności fizycznej, stanu serca i zdrowia. Decyzja o zatrudnieniu trenera może być związana z z chęcią osiągnięcia wyników, lub czynników związanych z motywacją do ćwiczeń i przestrzeganiem zasad. Trener personalny przykłada wagę do formy ćwiczeń swoich klientów, rutyny treningu i planu żywieniowego.

Trening personalny skutkuje wyższym wzrostem siły, wyższymi intensywnościami treningu i wyższym postrzeganym wysiłkiem podczas ćwiczeń. Chociaż osoby pracujące z trenerami personalnymi samodzielnie wybierają większe obciążenia, niż podczas treningu samemu, użyte ciężary są nadal poniżej zalecanego procentu obciążenia maxymalnego, który powoduje użycie nieodpowiedniej formy podczas ćwiczeń.Trenerzy osobiści mogą specjalizować się w określonym typie szkolenia, filozofii szkolenia, rodzaju wykonania, trybie ćwiczeń lub populacji klientów. Ogólnie rzecz biorąc, większość trenerów personalnych opracowuje plany ćwiczeń na ćwiczenia aerobowe, trening oporowy (siłownia) i / lub trening elastyczności. W przypadku ćwiczeń aerobowych trener personalny określa rodzaj ćwiczeń, czas ćwiczeń i częstotliwość. W przypadku rozpisek na ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe określa się rodzaj ćwiczenia, całkowitą objętość sesji, okres odpoczynku, częstotliwość i intensywność. Trener personalny może również brać udział w przepisywaniu rutynowych ćwiczeń rozciągających lub innych.Trening personalny, dlaczego korzystają z niego nawet zawodowcy

Nawet profesjonalni sportowcy mają swoich trenerów. Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego? Otóż trenując samemu, często nie widzimy błędów które popełniamy. Potrzebna nam jest pomoc osoby z zewnątrz, która chłodnym okiem spojrzy na nasz progres i to co robimy dobrze, lub źle.

Czy można notować progres bez trenera personalnego?Oczywiście, że można. Ale z pomocą robi się to szybciej i w przypadku początkujących bezpieczniej!

Dla przykładu posłużmy się ćwiczeniami na siłowni.

Początkujący często nie wiedzą jak poprawnie wykonywać poszczególne ćwiczenia, a można zrobić sobie na prawdę krzywdę. Podczas wykonywanie przysiadów i martwych ciągów, przy nieodpowiedniej technice ryzykujemy zniszczeniem kolan i głównie odcinka lędźwiowego.

A jak to jest gdy jestem osobą doświadczoną?Różnica jet ogromna, idąc dalej przykładem siłowni. Ciało kulturysty czy siła u trójboisty, lub crossfitera nie rośnie linearnie. Niektóre partie rosną szybciej, inne wolniej. Siłacze muszą pilnować odpowiedniej techniki i nie mogą przetrenowywać stawów. Przykładów jest tu wiele, to tylko podstawowe. Trening personalny posiada jeszcze jedną zaletę. Czasem podczas ciężkich sesji umysł podpowiada aby skończyć szybciej. Natomiast kiedy masz obok siebie osobę która wszystkiego pilnuje, drobne ustępstwa są niedopuszczalne.Pamiętaj, chodzi o Twoje zdrowie i cele!

Wybierz najlepszą osobę, zapraszam do współpracy trener personalny Łódź:

Kliknij: +48 790-768-482
Kliknij: info@rafalszrajnert.plPomagam Ci osiągnąć Twoje cele!Przekształcanie ciała pochodzi z dobranego treningu personalnego, zaprojektowanego indywidualnie dla Twojego ciała i Twojego stylu życia. Następnie spójność i zaangażowanie tworzą wyniki, których szukasz. Przez większość czasu ludzie robią to, w sposób bardziej skomplikowany, niż musi być ...Właśnie w tym miejscu przychodzę, aby zapewnić rozwiązanie Twojego problemu. Tworzę całkowicie zindywidualizowany plan w uproszczony sposób, dzięki czemu możesz go trzymać się długo (zarówno szkolenia, jak i odżywiania) . Częścią tego, co sprawiło, że nasz trening był tak skuteczny przez lata, jest to, że zapewniamy stałe wsparcie, edukację i odpowiedzialność, które są potrzebne, aby uzyskać rzeczywiste wyniki, które faktycznie trwają.

WnioskiTrener personalny pomaga klientom wykonywać ćwiczenia z odpowiednią techniką, minimalizując ryzyko obrażeń. Podczas gdy niektórzy rozmawiają o żywieniu, suplementacji i innych praktykach z klientami, w branży trwa debata, czy mieści się ona w zakresie ich praktyki i kwalifikacji szkoleniowych.Trening personalny w Łodzi, a może online?

Profesjonalny coaching online zapewnia kontrolę nad swoim zdrowiem i kondycją. Pomoc, którą otrzymasz od tradycyjnego trenera, zatrzymuje się, gdy wychodzisz z siłowni. Zapewniam kompleksową pomoc, której potrzebujesz, dostęp do ciekawych tipsów z branży.Próba zarezerwowania spotkania z trenerem może być trudna, ponieważ większość zajęć szkoleniowych może nie być zgodna z harmonogramem. Ta sytuacja powoduje niepotrzebny stres i może być ogromną niedogodnością.Treningi ze mną w formie online pozwolą Ci ćwiczyć na siłowni, gdy tylko chcesz. Otrzymasz wygodną i wszechstronną wiedzę, która umożliwia pełny dostęp do Twoich niestandardowych treningów i programów żywieniowych, a także mnóstwo informacji na temat odżywiania i kondycji. To kompletny plan z wszystkimi narzędziami, których potrzebujesz, aby przenieść swoją kondycję na wyższy poziom!Skonfiguruj swoje cele już dzisiaj i otrzymaj rozwiązanie do fitnessu i odżywiania dostępne na wyciągnięcie ręki 24/7!

Moją misją jest pomóc Ci ustalić i osiągnąć wszystkie Twoje cele fitness. Jestem zmuszony pomóc Ci kształtować i dostroić Twoje ciało, abyś czuł się silny i pewny siebie, będąc zmotywowany i odpowiedzialny za wyższy standard sprawności.Treningi fitness online dają Ci swobodę w ustalaniu własnego harmonogramu i tempa, a jednocześnie zapewniają strukturę, dzięki której osiągniesz niezwykłe rezultaty, pracując jako prawdziwy profesjonalista fitness.Każda osoba ma pragnienia fitnessu, ale tylko nieliczni mają napęd niezbędny do ich osiągnięcia. Jeśli jesteś kimś, kto jest gotowy, aby zobowiązać się do własnego zdrowia i kondycji, będę poświęcony Twojemu sukcesowi. Jestem jednym z niewielu internetowych trenerów osobistych, który zapewni Ci pełny dostęp do wsparcia jeden na jeden, aby zapewnić jak najlepsze wyniki.Wielu moich klientów odkryło, jaka struktura, wiedza i elastyczny harmonogram treningu mogą wiele zrobić dla ich codziennej rutyny. Ci ludzie zmienili swoje ciało i zainspirowali innych do zrobienia tego samego. Zobacz, jak szkolenie online może pozwolić Ci osiągnąć trwałą transformację. Osiągnięcie osiągów i ciała o jakim zawsze marzyliśmy nie jest wcale takie trudne i może być łatwiejsze niż myślisz. Najważniejsze, że już tu jesteś i chcesz coś zmienić. Zaufaj mi, a ja zrobię resztę. Dam Ci prosty plan który musisz jedynie przestrzegać, znajdą się w nim także miejsca na ustępstwa. Dlatego możesz być spokojny o wspólne wyjścia czy kolacje ze znajomymi.

Gotowy, gotowa?

No to ruszamy!PS.
Trener personalny Łódź- właśnie tutaj prowadzę treningi osobiste. Jeśli jesteś z innego miasta możesz zamówić trening, dietę i konsultację poprzez email: info@rafalszrajnert.pl, z dopiskiem trener online. Na szczęście oferuję pomoc online, czyli prowadzenie i i konsultację poprzez e-mail i telefonicznie.W przypadku przelewów za trening stacjonarny w tytule proszę wpisywać "trener personalny łódź", pozwoli to łatwiej zidentyfikować płatność za trening niż rozpiskę on-line.

Obecnie oferuję spotkania indywidualne tylko w rejonie - województwo łódzkie - trening personalny Łódź.Pamiętaj, chodzi o Twoje zdrowie i cele!

Wybierz najlepszą osobę, zapraszam do współpracy trener personalny Łódź:

Kliknij: +48 790-768-482
Kliknij: info@rafalszrajnert.pl