Trener online

WITAJ

MAM NA IMIĘ RAFAŁ SZRAJNERT

I JESTEM TWOIM TRENEREM ON-LINE

Szybkie efekty - realizacja celów - utrata wagi - zdrowie - wzrost siły - wzrost masyTrener online to osoba posiadająca szeroką wiedzę związaną z ćwiczeniem i instruktażem ćwiczeń. Trener w formie online (e-mail, skype, bądź telefon) daje zalecenia swoim klientom co do metod potrzebnych, aby osiągnąć przez nich wymarzoną sylwetkę.

Kim jestem?
Rafał Szrajnert to Twój trener online!
Moim podopieczni osiągają zamierzone wyniki, zadzwoń i przekonaj się jak!Pamiętaj, chodzi o Twoje zdrowie i cele!

Wybierz najlepszą osobę, zapraszam do współpracy trener on-line:

Kliknij: +48 790-768-482
Kliknij: info@rafalszrajnert.plTrener online może pomóc w osiągnięciu celów pomagając w treningach i diecie. Możesz trenować na siłowni, na hali, w domu czy na zewnątrz.

JAK PRACUJĘ -TRENER ONLINENa podstawie ankiety którą wysyłam Ci na e-mail, lub rozmowy skype/telefon opracowuję skrojony indywidualnie dla Ciebie cały program treningowy i dietetyczny (trening personalny online). Poruszamy się wśród zagadnień w zakresie treningu i diety, co gwarantuje dalsze i wciąż lepsze efekty - zmiany wewnętrznej, nawyków i całości życia. Nie ma znaczenie skąd jesteś. Trener online to też opcja dużo ekonomiczniejsza od treningów na żywo.

Jednocześnie jesteś pod moim stałym nadzorem. A jak wiesz wyszkoliłem setki osób. Korzystasz z całego mojego wsparcia (plan treningowy, dieta, motywacja do ćwiczeń, ocena postępów). Stawiam tu na fair relacje - ja daję swoją wiedzę i doświadczenie, opiekę i motywację. Od Ciebie wymagam konsekwencji, zaangażowania, szczerości i przestrzegania planu treningu online.Chcesz mieć wreszcie wymarzoną sylwetkę i ciało?
Zamów trening i plan żywienia dopasowany tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW- TRENER ONLINE:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plPS.
Trener online to idealne rozwiązanie, jeśli jesteś z innego miasta niż Łódź, a chcesz skorzystać z pomocy najlepszego trenera w Polsce! Jeśli nie możesz przyjechać do mnie na indywidualne konsultacje to śmiało zamówisz trening, dietę i konsultację poprzez email: info@rafalszrajnert.pl

W przypadku przelewów za plan online w tytule proszę wpisywać "trener online", pozwoli to łatwiej zidentyfikować płatność za trening i rozpiskę on-line.

Obecnie oferuję spotkania indywidualne tylko w rejonie - województwo łódzkie - trening personalny Łódź.Pamiętaj, chodzi o Twoje zdrowie i cele!

Wybierz najlepszą osobę, zapraszam do współpracy trener on-line:

Kliknij: +48 790-768-482
Kliknij: info@rafalszrajnert.pl