quiz3 -

Krok 03 z 04


Proszę Wybierz Najlepszy Opis Swojego Obecnego Stanu:


Trener personalny

*Wyniki różnią się w zależności od punktu wyjścia, celów i wysiłku. Ćwiczenia i odpowiednia dieta są niezbędne do osiągnięcia i utrzymania utraty wagi oraz definicji mięśni. Prezentowane referencje mogły wykorzystywać więcej niż jeden produkt Movie Star Body lub rozszerzyć program w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów.

Skonsultuj się z lekarzem i postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami dotyczącymi bezpieczeństwa przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu ćwiczeń lub użyciem jakiegokolwiek suplementu, planu żywieniowego lub produktu zastępującego posiłek, zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub masz jakieś wyjątkowe lub specjalne schorzenia.

Treści na naszej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu diagnozowania jakiegokolwiek stanu chorobowego, zastępowania porady pracownika służby zdrowia ani dostarczania jakiegokolwiek urządzenia medycznego, diagnozy lub leczenia.

Wszystkie prawa zastrzeżone.© 2021 Wykonało:UniqueSEO Konsulting Polityka prywatności-Cookies-Regulamin.Ta witryna korzysta z plików cookies. Kontynuując świadomie wyrażasz na to zgodę.