Dobre suplementy które używam ja lub moi podopieczni. Te które mogę polecić podczas treningów, do pracy, rozwijania się i nauki

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie dobre suplementy i odzywki polecam do realizowania swoich celów rozwijania siebie, innych  to…

Masz szczęście!

Ponieważ na tej stronie udostępniam wszystko, co jest potrzebne do wykonania pracy, rozwoju i nauki, w tym:

Mój kompletny zestaw suplementów:
do nauki

do pracy

podczas przygotowań do zawodów

na masę

na odchudzanie

ciekawostki

 

Suplementy na odchudzanie:

Odżywki na odchudzanie są potrzebne ponieważ problemy z nadwagą i z pozbyciem się jej, to udział coraz większej liczby osób w społeczeństwie. Odpowiedzialnych jest za to wiele czynników – tryb życia (pośpiech, stres, ograniczenie aktywności fizycznej, przemieszczanie się środkami komunikacji), nieodpowiednia dieta (za dużo dostarczanej energii w stosunku do zużytej, brak zrównoważonych posiłków bogatych w różnorodne mikroelementy) oraz czynniki środowiskowe. Szczególną rolę odgrywa tu stres, który wpływa znacząco na metabolizm i odczucie łaknienia. Nie bez powodu mówi się o zajadaniu stresu. Najlepsze suplementy na odchudzanie moim zdaniem to:

Odchudzanie

Smukła sylwetka

Kilogramy w dół

Spalanie tłuszczu

Zdrowe ciało

Łagodne odchudzanie

Fat Burner

Termogeneza

Keto

Suplementy na masę:

Wiesz jakie są najlepsze odżywki na masę?

Masz w planie zbudować masę mięśniową? Sprawdź najlepsze suplementy na przyrost mięśni. Bo skoro  marzysz aby zbudować masę mięśniową to zapewne szukasz najlepsze odżywki na masę. Na podstawie setki opinii osób które trenowałem zrobiłem to za Ciebie! Wybrałem najlepsze suplementy, abyś mógł osiągnąć swój cel.

Preworkout

Masa

Testosteron

Zestaw kulturystyka

 

Suplementy zdrowie i witalność:

Poniżej lista suplementów na zdrowie. Są to odżywki które mają zadanie poprawić naszą witalność, a określane są jako suplementy prozdrowotne.

Oczyszczanie organizmu

Błonnik

Zielony jęczmień

Spirulina

Probiotyk

Wzmocnienie cebulek włosa

Dobry sen – melatonina

Zdrowe stawy

Tarczyca

Ciekawostki:

Łysienie

Wzmocnienie włosów

Trądzik

Potencja

Powiększenie biustu

Szybka potencja

Chrapanie

Kobiece libido

Żylaki

Kolagen

Płodność

Nootropik- szybka nauka