„Szokująco skuteczny plan ujawniający jak zlikwidować niechciane kilogramy z brzucha, gwałtownie zwiększyć definicję mięśni i stać się osobą czującą się dobrze we własnym ciele." Dieta i plan treningowy- rozpiska -

„Szokująco skuteczny plan ujawniający jak zlikwidować niechciane kilogramy z brzucha, gwałtownie zwiększyć definicję mięśni i stać się osobą czującą się dobrze we własnym ciele.” Dieta i plan treningowy- rozpiska

Gwarantowany efekt PAKIET IDEALNA SYLWETKA

Sprawdzony System Do Topienia Tłuszczu,
Budowania Suchej Tkanki Mięśniowej
Oraz Rozwijania Przyciągającej Wzrok Definicji i Estetyki

PLAN TRENINGOWO DIETETYCZNY DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

Plan nadaje się dla osób które chcą zarówno zgubić tłuszcz z brzucha, pośladków i innych miejsc, jak i dla tych któzy chcą ZBUDOWAĆ masę mięśniową. W programie wyjaśniam co trzeba zmienć.

Pozwól, że ci to powiem wprost:
Możesz jeść, co chcesz i być w swoim Wymarzonym Ciele.

To nie musi być trudne.

Nie musisz ćwiczyć codziennie(chyba że chcesz)

Nie musisz rezygnować z ulubionych potraw.

18 długich lat zajęło mi nauczenie się pracy Z własnym ciałem, a nie wbrew niemu, ale kiedy opanowałem zasady zawarte w tym kursie – kilogramy tłuszczu po prostu spadały ze mnie i to już nie tak jak kiedyś, kiedy robiłem trening na siłowni i do tego 2 godziny cardio.

Codziennie! To było okropne.

Przemysł dietetyczny zarabia dużo pieniędzy na przekonaniu, że utrata wagi zawsze będzie niekończącą się walką z dietami i ograniczeniami.

I oczywiście że musisz brać wiele suplementów.

Prawda jest taka, że istnieją miliony kobiet i męzczyzn, którzye są „naturalnie szczupli z zarysowanymi mięśniami” i to nie z powodu ich metabolizmu, ale z powodu przekonań.

Kiedy przyjąłem przekonania naturalnie szczupłych osób, byłem zszokowany, widząc, jak łatwo było przejść drogę w moje wymarzone ciało.

Dlatego stworzyłem ten kurs! Aby dać ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć wolność żywieniową, żyć w ciele, które kochasz i osiągnąć bez wysiłku rezultaty w kierunku wymarzonego ciała. Obiecuję, że będzie o wiele łatwiej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś.

nagłowek meska sylwetka

Prawdopodobnie NAJWIĘKSZA OBIETNICA, jaką kiedykolwiek złożono w branży fitness…


Pomogłem zmienić ciała ponad 300 kobiet i mężczyzn, którzy zastosowali moje najskuteczniejsze programy, jakie kiedykolwiek zaprojektowałem! Pakiet Idealna Figura i Sylwetka został stworzony, aby zoptymalizować całe Twoje Ciało:

Zredukujesz Tłuszcz

Osiągniesz Znaczące Zyski Siły

Zbuduj Mięśnie i Odkryj Estetykę

Uzyskasz Kontrolę nad Twoją Masą Ciała

 

Nazywam się Rafał Szrajnert


i cała moja życiowa misja sprowadza się do jednego prostego celu:

Pomaganie ludziom zdobywać ich WYMARZONE CIAŁO... i cieszyć się podróżą na każdym kroku.

Pakiet Dieta + Plan Treningowy to mój najpotężniejszy i najskuteczniejszy zestaw.
Więcej informacji

Oto garść prawdziwych wyników korzystając z mojego programu:

Porozmawiajmy o MOCY programu budowania sylwetki jak gwiazdy z filmów z Hollywood…

Utrata wagi i odżywianie: skrót do wymarzonego ciała

Szybko trać tłuszcz i/lub zyskaj szczupłe mięśnie dzięki łatwemu do zrozumienia planowi.

Oto, co dostaniesz w pakiecie Ciało Jak Gwiazdy Filmowe.Kupując "Jak schudnąć z Brzucha i Zbudować Mięśnie w Tych Miejscach Gdzie Chcesz", zyskasz natychmiastowy dostęp do bardzo wspierającej społeczności pełnej ambitnych osób i urzeczywistniających ich wymarzoną sylwetkę.

Ci ludzie to PODEJMUJĄCY DZIAŁANIE. A pewność siebie, której doświadczysz, kontaktując się z grupą nowych, podobnie myślących przyjaciół, pomoże Ci naprawdę zmaksymalizować wyniki podczas podróży z tym programem.

Program ten obejmuje:
  • Dokładne metody, których używam, żeby pozbyć się tkanki tłuszczowej z ŁATWOŚCIĄ
  • 12-tygodniowy program treningowy z masą ciała, lub na siłowni, który pomoże zbudować idealne proporcje mięśni
  • Jak przezwyciężyć okresy zastoju siły i poczuć się jak superbohater?
  • Przyjemna i satysfakcjonująca dieta, dzięki której można się cieszyć życiem
  • Jak zrobić redukcję i pozostać bez efektu jojo
  • Dostęp do EKSKLUZYWNEJ społeczności na Facebooku składającej się aktywnych, pozytywnych mężczyzn i kobiet

Podejmij działanie, zanim będzie za późno...

Wybierz poziom, który najbardziej Ci odpowiada i uzyskaj pożądaną sylwetkę:

Ilość sztuk w promocyjnej cenie ograniczona, pośpiesz się zanim cena wzrośnie

 

FAQ- Często Zadawane Pytania


do Programu Idealne Ciało Jak Gwiazdy z Hollywood
1Czy to dla mnie zbyt zaawansowane?
Na początku wspaniale jest mieć podstawowy poziom siły, na przykład wykonanie 10 pompek i 5 podciągnięć. To powiedziawszy, dołączyło do nas wielu klientów, którzy nie mogli wykonać podciągania i po pierwszym miesiącu udało nam się zrobić 5.
2Jakiego sprzętu potrzebuję?
Większość treningów można wykonać przy zerowym sprzęcie! Wystarczy masa własnego ciała. Zalecamy dostęp do drążka do podciągania. Do tego programu można użyć pary taśm do ćwiczeń lub regulowanych hantli, ale nie jest to konieczne. Plan treningowy w domu na odchudzanie i program ćwiczeń na schudniecie.
3Czy jest jakaś specjalna dieta, której muszę przestrzegać?
Mamy niesamowicie skuteczny protokół dietetyczny do naśladowania. To powiedziawszy, to podejście opiera się na osiąganiu odpowiedniej liczby kalorii i białka. Dlatego możesz jeść swoje ulubione potrawy i posiłki. Stek i ziemniaki, czekolada na deser i dużo owoców idealnie tu pasują. To powiedziawszy, mamy również wegan, którzy dostosowali dietę do swoich potrzeb. Idealna dieta i plan treningowy na schudnięcie, plan dietetyczny na odchudzanie.
4Jak szybko zobaczę wyniki?
Nasi klienci konsekwentnie widzą wyniki już w drugim tygodniu programu. To takie niesamowite. Prawdziwe fizyczne zmiany zachodzą około 4 tygodnia. W tym miejscu Twoi znajomi naprawdę zaczną zauważać że coś się dzieje. A do 12 tygodnia będziesz zachwycony przemianą, której dokonałeś. Oczywiście dzieje się tak tylko wtedy, gdy postępujesz zgodnie z programem i jesteś zaangażowany w plan na schudnięcie.
5Próbowałem już tak wielu programów i nic nie działało... Czym się to różni?
Większość programów fitness nie działa. Nie skupiają się na zmiennych i dźwigniach, które naprawdę mają znaczenie. Po dołączeniu do tego programu nie ma odwrotu! W ciągu pierwszych 1-2 tygodni zobaczysz radykalną poprawę siły. Będziesz także szczuplejszy i ostrzejszy. Nie bez powodu przechodzimy tak wiele niesamowitych przemian. Większość naszych klientów zawiodła niezliczoną ilość razy, zanim wskoczyła w ten program!
*Wyniki różnią się w zależności od punktu wyjścia, celów i wysiłku. Ćwiczenia i odpowiednia dieta są niezbędne do osiągnięcia i utrzymania utraty wagi oraz definicji mięśni. Prezentowane referencje mogły wykorzystywać więcej niż jeden produkt Movie Star Body lub rozszerzyć program w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów.
Skonsultuj się z lekarzem i postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami dotyczącymi bezpieczeństwa przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu ćwiczeń lub użyciem jakiegokolwiek suplementu, planu żywieniowego lub produktu zastępującego posiłek, zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub masz jakieś wyjątkowe lub specjalne schorzenia.
Treści na naszej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu diagnozowania jakiegokolwiek stanu chorobowego, zastępowania porady pracownika służby zdrowia ani dostarczania jakiegokolwiek urządzenia medycznego, diagnozy lub leczenia.