Trener personalny online

WITAJ

MAM NA IMIĘ RAFAŁ SZRAJNERT

I JESTEM TWOIM TRENEREM PERSONALNYM ON-LINE

Szybkie efekty - realizacja celów - utrata wagi - zdrowie - wzrost siły - wzrost masyTrener personalny onlineto osoba posiadająca wiedzę o wielorakim stopniu związaną z ćwiczeniem i instruktażem ćwiczeń. Trener personalny w formie online (e-mail, skype, bądź telefon) daje zalecenia swoim klientom co do metod niezbędnych, aby osiągnąć przez nich wymarzoną sylwetkę.

Kim jestem? Rafał Szrajnert to Twój trener personalny online!
To moim podopieczni osiągają zamierzone wyniki, zadzwoń i przekonaj się jak!Trener osobisty online może pomóc w osiągnięciu celów zdrowotnych i sprawnościowych dzięki wygodnemu treningowi we własnym domu, siłowni lub innej osobistej przestrzeni. Specjalizuję się w przemianach ciała i stylu życia oraz używamy treningu fizycznego, zmian żywieniowych i ulepszeń w myśleniu, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Uczę Cię, jak prawidłowo jeść i ćwiczyć, i pomagam zrozumieć różne aspekty fitness, od odżywiania po mobilność. Wierzę w trening umysłu i ciała który może dostarczyć Ci to wszystko za pośrednictwem programów treningowych i żywieniowych online. Umieść wskaźnik myszy nad MOIM ADRESEM E-MAIL lub nad NUMEREM TELEFONU, aby otrzymać szczegóły planu, w tym cenę.

Posiadam 15-letnie doświadczenie, know-how, aby osiągać cele i stosować tylko sprawdzone metody treningowe. Lata lecą, a Ty z roku na rok ... cóż. Sam/sama wiesz...

Niektóre z dziedzin w których mogę Ci pomóc: trening osobisty, trening wytrzymałościowy, siła i kondycja, odżywianie fitness, odżywianie sportowe, nauka o ćwiczeniach, rozwijanie masy, przygotowanie do Twoich pierwszych zawodów i specjalna oferta dla obecnych zawodników. Napisz do mnie lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej!

Co oferuję

Aby zaspokoić potrzeby jak największej liczby klientów, abym mógł zmienić jak najwięcej marzeń w realne fakty, oferuję różne usługi treningu osobistego online, żywienia oraz zdrowia i dobrego samopoczucia.

Możesz wybrać programy szkoleniowe / treningowe, programy żywieniowe lub jedno i drugie. Każdy z wymienionych programów różni się od pozostałych, dlatego bardzo ważne jest to abyś dokładnie określił/a cel, która Cię interesuje, aby dowiedzieć się więcej. Uważnie przejrzyj funkcje każdego planu, aby znaleźć ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli po przejrzeniu naszych dostępnych programów masz pytania, skorzystaj z opcji kontaktowych na dole strony, aby dotrzeć do mnie.

Trening siłowy,
Treningi cross-fit,
Programy Cardio,
Dostosowany szablony treningu,
v Niezindywidualizowane szablony treningowe,
Odżywianie podstawowe,
Odżywianie zaawansowane,
Trening zdrowotny i odnowy biologicznej ,
Trening kulturystyczny,
Trening fitness model,
Trening w domu.

Dlaczego warto korzystać z opcji: trener personalny online i dietetyk online?

Trener personalny online i dietetyk online mogą zapewnić wszystkie usługi, z których skorzystałbyś podczas konsultacji indywidualnych (również motywację do ćwiczeń). Jestem dumni z tego, że środowisko szkoleniowe jest interaktywne, łatwe w użyciu, łatwe do naśladowania i pełne informacji potrzebnych do odniesienia sukcesu.Poza wysoką jakością usług na równi z wszystkim, którzy otrzymują je twarzą w twarz, przy wyborze trenera online, największą korzyścią dla Ciebie są wygoda i oszczędności. Koszt usług online jest znacznie niższy niż w usługach bezpośrednich, a proces ten można wykonać z dowolnego miejsca - na siłowni, w domu, w biurze lub w drodze!

To prawda, że ​​nie mam z Tobą bezpośredniego kontaktu i nie potrafię w tej chwili odpowiedzieć na Twoje pytania, ale pytania możesz przesyłać drogą e-mail 24/7. Jest Trening personalny online i dieta online tworzą dynamikę, która zapewnia Twój sukces tak długo, jak długo wkładasz w to pracę.

Chcesz mieć wreszcie wymarzoną sylwetkę i ciało?
Zamów trening i plan żywienia dopasowany tylko i wyłącznie do Twojej sytuacji

ROZPOCZNIJ I ZAMÓW:
+48 790-768-482
info@rafalszrajnert.plPS.
Trener personalny online to wspaniałe rozwiązanie, jeśli jesteś z innego miasta a chcesz skorzystać z pomocy najlepszego trenera w Polsce! Jeśli nie możesz przyjechać do Łodzi na indywidualne konsultacje to śmiało zamówisz trening, dietę i konsultację poprzez email: info@rafalszrajnert.pl

W przypadku przelewów za plan online w tytule proszę wpisywać "trener personalny online", pozwoli to łatwiej zidentyfikować płatność za trening i rozpiskę on-line.

Obecnie oferuję spotkania indywidualne tylko w rejonie - województwo łódzkie - trener personalny Łódź.