Trener personalny Łódź

WITAJ

MAM NA IMIĘ RAFAŁ SZRAJNERT

I JESTEM TWOIM TRENEREM PERSONALNYM W ŁODZI

Szybkie efekty - realizacja celów - utrata wagi - zdrowie - wzrost siły - wzrost masyTrener osobisty to osoba posiadająca wiedzę o różnym stopniu związaną z ćwiczeniem i instruktażem ćwiczeń. Często uzupełnioną o zakres dietetyczny. Motywują klientów, wyznaczając cele i doprowadzając do zamierzonego rezultatu- osiągów lub wyglądu fizycznego. Trener personalny ocenia także mocne i słabe strony swoich klientów za pomocą ocen sprawności.

Te oceny sprawności mogą być również wykonywane przed i po programie ćwiczeń, aby zmierzyć poprawę sprawności fizycznej swojego klienta. Mogą również kształcić swoich podopiecznych w wielu innych aspektach odnowy biologicznej oprócz ćwiczeń, w tym ogólnych wytycznych dotyczących zdrowia i żywienia.

Wykwalifikowany trener personalny rozpoznaje własne obszary specjalizacji. Jeśli trener podejrzewa, że jeden z jego klientów ma schorzenie medyczne, które może uniemożliwić klientowi bezpieczne uczestnictwo w programie ćwiczeń, musi skierować klienta do właściwego pracownika służby zdrowia w celu uzyskania uprzedniej zgody.

Cel treningu osobistego

Zakres praktyki dla osobistego trenera polega na poprawie składników sprawności dla ogólnej, zdrowej populacji.

Odpowiednia recepta na ćwiczenia fizyczne może wpłynąć na poprawę składu ciała, sprawności fizycznej, stanu serca i zdrowia. Decyzja o zatrudnieniu trenera może być związana z z chęcią osiągnięcia wyników, lub czynników związanych z motywacją do ćwiczeń i przestrzeganiem zasad. Trener personalny przykłada wagę do formy ćwiczeń swoich klientów, rutyny treningu i planu żywieniowego.

Trening personalny skutkuje wyższym wzrostem siły, wyższymi intensywnościami treningu i wyższym postrzeganym wysiłkiem podczas ćwiczeń. Chociaż osoby pracujące z trenerami personalnymi samodzielnie wybierają większe obciążenia, niż podczas treningu samemu, użyte ciężary są nadal poniżej zalecanego procentu obciążenia maxymalnego, który powoduje użycie nieodpowiedniej formy podczas ćwiczeń.

Trenerzy osobiści mogą specjalizować się w określonym typie szkolenia, filozofii szkolenia, rodzaju wykonania, trybie ćwiczeń lub populacji klientów. Ogólnie rzecz biorąc, większość trenerów personalnych opracowuje plany ćwiczeń na ćwiczenia aerobowe, trening oporowy (siłownia) i / lub trening elastyczności. W przypadku ćwiczeń aerobowych trener personalny określa rodzaj ćwiczeń, czas ćwiczeń i częstotliwość. W przypadku rozpisek na ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe określa się rodzaj ćwiczenia, całkowitą objętość sesji, okres odpoczynku, częstotliwość i intensywność. Trener personalny może również brać udział w przepisywaniu rutynowych ćwiczeń rozciągających lub innych.

Trener personalny pomaga klientom wykonywać ćwiczenia z odpowiednią techniką, minimalizując ryzyko obrażeń. Podczas gdy niektórzy rozmawiają o żywieniu, suplementacji i innych praktykach z klientami, w branży trwa debata, czy mieści się ona w zakresie ich praktyki i kwalifikacji szkoleniowych.

PS.
Trener personalny Łódź- właśnie tutaj prowadzę treningi osobiste. Jeśli jesteś z innego miasta możesz zamówić trening, dietę i konsultację poprzez email: info@rafalszrajnert.pl, z dopiskiem trener online

W przypadku przelewów za trening stacjonarny w tytule proszę wpisywać "trener personalny łódź", pozwoli to łatwiej zidentyfikować płatność za trening niż rozpiskę on-line.

Obecnie oferuję spotkania indywidualne tylko w rejonie - województwo łódzkie - trening personalny Łódź.